Prosinec 2011

Děvčátko a bílý muž

14. prosince 2011 v 15:52 | Thank God I´m a woman |  Příběhy a povídky
Dojemný příběh, nutící nás zamyslet se nad životem.. :))


Rty děvčátka nechtíc symbolizovaly rozpálenou zem černého kontinentu. Suchá popraskaná kůže pálila a toužila po jediném. Po troše vody, která by spláchla prach, jenž se při pohybu vířil a usazoval se na každém kousku sedmiletého těla. Cítila jeho chuť na jazyku, ale polknout už nemohla. Nešlo to.
Několik kroků od ní stál muž. Mohl jí pomoci. Nikdy nikoho takového neviděla, byl jiný, než muži z vesnice. Takové světlé vlasy a dokonce i tvář. I ruce, které čouhaly z košile, byly světlé. A hlavně: měl boty! Tatínek jí o takových lidech vyprávěl, prý jsou bohatí, každý den mají jídlo. Ten jí určitě pomůže, ví to.
Jen ho nějak upozornit. Vypadá to, že na ni hledí, ale co když ji nevidí? Je drobná a malá, jak jí říkala maminka, než umřela. Sestra byla větší a umřela také. Ležela u ohniště a najednou nebyla.
Pokusila se zavolat, ale z pootevřených rtů vyšel jen slabý zvuk. Jako když praskne větvička, pomyslela si. Náhle jí tělem projela křeč, krutý hlad nedovolil děvčátku stát. Na kolenou, opřena o lokty, pozvedla hlavu a z posledních sil vyslala k muži prosebný signál. Chci žít…
Plavovlasý muž setřel prach z objektivu. Bylo chvíli po poledni, slunce se houpalo v nejvyšším možném bodě a horko bylo téměř nesnesitelné.

Článek z webu jenproholky.cz - Jeho otec se mě pokusil znásilnit

14. prosince 2011 v 15:40 | Thank God I´m a woman |  Příběhy a povídky

Jeho otec se mě pokusil znásilnit

Jeho otec se mě pokusil znásilnit
Soňa měla idylický vztah s klukem, jejich štěstí ale skončilo ve chvíli, kdy ji na dovolené skoro znásilnil jeho otec.
"S Pavlem jsem se seznámila na silvestrovském večírku . Byl strašně milý, krásně se usmíval a byl to přesně můj typ, svalnatý sportovec. Na večírku jsme se postupně sbližovali a když vyletěla první silvestrovská rachejtle, padla i naše první pusa. A kupodivu to tím mejdanem neskončilo. Začali jsme spolu chodit a trávili jsme spolu každou volnou chvilku. Zamilovala jsem se do Pavla až po uši a cítila jsem se s ním neskutečně šťastná. Když mě za měsíc představil svým rodičům, měla jsem z toho velký strach, ale ukázalo se, že je to zbytečné. Pavlovi rodiče byli skvělí, i s jeho sestrou prostě taková pohodová rodinka."

Sluchátka WeSC

14. prosince 2011 v 14:04 | Thank God I´m a woman |  Móda
Miluješ hudbu a posloucháš ji, kamkoliv se hneš? I sluchátka můžou být skvělý módní doplněk, zvlášť když se vyrábějí v tolika nádherných barvách jako sluchátka WeSC.

Naušnice - crazy

14. prosince 2011 v 13:22 | Kachna |  Móda
Crazy NÁUŠNICE