Článek z webu jenproholky.cz - Jeho otec se mě pokusil znásilnit

14. prosince 2011 v 15:40 | Thank God I´m a woman |  Příběhy a povídky

Jeho otec se mě pokusil znásilnit

Jeho otec se mě pokusil znásilnit
Soňa měla idylický vztah s klukem, jejich štěstí ale skončilo ve chvíli, kdy ji na dovolené skoro znásilnil jeho otec.
"S Pavlem jsem se seznámila na silvestrovském večírku . Byl strašně milý, krásně se usmíval a byl to přesně můj typ, svalnatý sportovec. Na večírku jsme se postupně sbližovali a když vyletěla první silvestrovská rachejtle, padla i naše první pusa. A kupodivu to tím mejdanem neskončilo. Začali jsme spolu chodit a trávili jsme spolu každou volnou chvilku. Zamilovala jsem se do Pavla až po uši a cítila jsem se s ním neskutečně šťastná. Když mě za měsíc představil svým rodičům, měla jsem z toho velký strach, ale ukázalo se, že je to zbytečné. Pavlovi rodiče byli skvělí, i s jeho sestrou prostě taková pohodová rodinka."


Nenápadné obtěžování
"Za nějaký čas jsem ale začala mít nepříjemný pocit z jeho otce. Co mi dřív připadalo jako normální pozornost, se najednou začalo stupňovat v nepříjemný zájem. Využíval každé příležitosti, aby mě jakoby přátelsky poplácal po zadku nebo otcovsky pohladil po vlasech. Byla jsem z toho zmatená a nevěděla jsem, co si mám o jeho chování myslet. Říkala jsem si pořád, že si to asi jen špatně vysvětluju, ale neměla jsem z toho dobrý pocit."
Osudná dovolená
"Pavlova maminka mezi tím otěhotněla, a protože se blížily prázdniny přišel Pavel za mnou s tím, jestli nechci jet s jeho rodinou k moři. Souhlasila jsem, ale byla to veliká chyba. Všechno zprvu probíhalo normálně, ale jednou večer se situace zvrtla. Chystala jsem se s Pavlem vyrazit na místní diskotéku, jeho mamka zůstala se sestrou na hotelu, ale táta se rozhodl vydat se tančit s námi. Nebyla jsem z toho nadšená, ale co jsem mohla dělat, scény jsem předvádět nechtěla. Popíjelo se, tancovalo a Pavel to s alkoholem trochu přehnal a strašně se opil. Odskočila jsem si na záchod a když jsem se vrátila do sálu, Pavel už tam nebyl, čekal na mě jen jeho otec. Ptala jsem se po Pavlovi, ale prý ho poslal napřed, protože mu bylo fakt zle. To mě dost znervóznilo, ale snažila jsem se nedat to na sobě znát a přidala jsem do kroku. Jeho otec mě dohonil a najednou se to stalo."
Málem mě znásilnil
"Najednou mě chytil za ruku a táhl do tmavé uličky. Křičela jsem na něj, co to dělá, ale on mě vůbec neposlouchal. Začal mě zběsile líbat a mačkal mi prsa. Bolelo to, bránila jsem se, ale byl silnější. Pořád jako v tranzu opakoval, jak jsem krásná, mladá a nevinná, a že mě musí mít. Chtěla jsem křičet, jenže mi dal ruku na pusu a začal mi vyhrnovat sukni. Už jsem myslela, že dojde na nejhorší, ale na konci uličky se najednou objevila skupinka lidí. Pavlův otec sebou trhl a pustil mě, toho jsem využila a co nejrychleji utekla. Doběhla jsem do hotelu a vtrhla na pokoj, tam už spokojeně oddychoval Pavel. Zamkla jsem za sebou dveře a celá jsem se roztřásla při vzpomínce na prožitou hrůzu. Bylo mi hrozně, chtělo se mi zvracet a hlavou mi probíhaly otázky. Co asi řeknu Pavlovi? A co jeho těhotná maminka? A kdo mi vůbec uvěří? Celou noc jsem probrečela a děsila se rána."
Hořký konec
"Pavel se vzbudil až ráno a to s velkou kocovinou. Bolela ho hlava a hned se mě ptal, jak jsme se dostali domů. Sevřelo se mi hrdlo a v hlavě mi hučelo jako v úle, ale nakonec jsem jen hlesla, že to bylo v pohodě. Nenašla jsem odvahu říct mu pravdu. Zbytek dovolené jsem doslova protrpěla, čehož si Pavel všiml a hned se ptal co se mi stalo. Řekla jsem mu, že na mě asi padla nějaká letní viróza, a že mi není dobře. Jeho otec celou dobu dělal jakoby nic, jakoby se vůbec nic nestalo. Po příjezdu domů jsem si říkala, že se potřebuji s někým poradit, jak celou věc vyřešit, ale pak jsem dostala strach a raději si všechno nechala pro sebe. K Pavlovi domů jsem přestala chodit a s ním jsme se začali odcizovat. Začal si myslet, že mám někoho jiného a podvádím ho. Já mu ale nemohla říct pravdu, bála jsem se, i když vlastně nevím čeho. Nakonec jsme se rozešli. Vím, že to Pavla moc bolelo, ale nemohla jsem mu svoje chování vysvětlit. Ani teď, po dvou letech jsem to nikomu neřekla a nevím, jestli někdy budu moct, ale ulevilo se mi, když jsem to alespoň anonymně napsala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

POJÍDÁŠ MYŠÍ TRUS ?

JASNĚ, MŇAM !!!

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 5:24 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama